הובלות קטנות במרכז

ביצוע הובלה קטנה ומקצועית 052-220-22-48

הובלות קטנותלכולנו יצא להיתקל במצב שבו נדרשנו להזמין הובלה קטנה, לעתים יצאנו קצת מבואסים ולא תמיד שמחים ומרוצים מההובלה כי לא בדיוק ידענו למי לפנות ופשוט הלכנו אחרי מספר טלפונים למי שנתן לנו את הצעת מחיר הכי נמוכה. אם זאת אם מסתכלים קדימה ואחרי שיצא לכם לחוות לא את הדבר הכי נעים אתם כבר יודעים שעדיף לפעמים לשלם חמישים או מאה שקל יותר ולבצע את ההובלה הקטנה שלכם עם חברה מקצועית כמו חברת הובלות ויקטור בביטוח מלא ומקצועיות. אם בכל זאת אתם מבצעים הובלה קטנה בפעם הראשונה ורוצים לגלות קצת על הובלות קטנות במרכז, אתם מוזמנים לקרוא את המאמר הבאה כדי לגלות קצת יותר על הובלות במרכז.

מה היא בעצם הובלה קטנה? ומה הן הובלות קטנות?

התשובה בעצם מתחבא במילים עצמן שבעצם אומרות שהגודל או הדברים שעומדים להיות מובלים הם בעצם קטנים, אבל קטנים ביחס למה? הובחנה הכוונה במשפט הובלות קטנות במרכז זה ביצוע של הובלת מספר פרטים מצומצם למשל עד 20 קופסאות קרטון בגודל בינוני, שולחן משרדי אחד, או ארון בגדים בודד וכדומה. אילו מצידו השני של המשפט הובלה קטנה הנה הובלה שלא דורשת הרבה סבלים או לוגיסטיקה מיוחדת כדי לבצע ויכולה להתבצע מבעוד מועד. אם זאת בכל חברת הובלות הכוונה נשארת אותה כוונה לאורך כל הדרך של היסטוריית המובילים.

הובלות קטנות תל אביבוכוונת שני המשפטים האלו די פשוטה: הצורך והדרישה של לקוח בביצוע הובלה של מספר פריטים מצומצם או פריט בודד כמו מקרר, פסנתר, מדיח מהיום למחר וללא סיבוכים במהלך המעבר ולוגיסטיקה מיוחדת. ואילו מבחינת החברה המובילה מתבצע חישוב די פשוט שנקרא הובלה על הדרך – כדי לאפשר לתת מחיר אטרקטיבי ללקוח חברת הובלת במרכז צריכה לבדוק עם יש לה אפשרות לאסוף את ההובלה המתבקשת באותו היום ולצרפה להובלה נוספת וכך להוזיל ולייעל את ביצוע ההובלה. אל תשכחו שהובלה קטנה עדיין עדיף לבצע עם חברה שלא נוסדה לפני יומיים כי הסבלים צריכים להיות אנשי מקצוע כמו בכל תחום עיסוק ולא סתם עובדים מזדמנים מהרחוב שבאו לעשות קצת כסף, חברות הובלה גדולות לא מחזיקות עובדים מזדמנים אבל כמובן המחיר המבוקש להובלה היה יותר גבוה מזוג חברים שפתחו חברה לפני יומיים ולא מבינים כלום בסבלות.

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com

מאפיינים של הובלה קטנה

הבא נבדוק ונשווה בין הובלה קטנה וביצוע ההליך כולו לבין פעולה לוגיסטית שיש לבצע לצורך המעבר, ביחס להובלת דירה או הובלת משרד במרכז. נתחיל מהובלה רגילה שהינה הובלה שדורשת שינוע של הרבה דברים וחפצים מספר סבלים ומשאית גדולה, לרוב גם שירותים נוספים כמו שירותי מנוף וכמובן מחיר ההובלה בהתאם. ואילו בהובלה קטנה הלקוח מראש ינסה לחסוך כמה שיותר במחיר עם זאת יש תמיד פונקציה של אורך הדרך, דלק, משאבי אנוש וזמן.

הובלות קטנות במרכזלרוב הובלות קטנות הן פרי פריבילגיה של חברת הובלות קטנות ולא מוכרות שצצות בשוק המובילים ונעלמות באותה המהירות. אבל אנחנו בעצם מדברים על ההובלות עצמן והן ממש דומות לחברות שילוח כמו DHL שעדיין גובות סכום מינימלי כדי לכסות הוצאות כמו דלק וגם לפחות להתקיים בכבוד, לכן אפילו להובלה קטנה יש מחיר סופי כדי שיהיה אפשר לבצע אותה. אל תפחדו בחברתנו אף אחד לא ינסה להפחידכם במחיר מופקע ואנחנו תמיד נשתדל לתת לכם הצעת מחיר הוגנת. עוד מאפיין חשוב של הובלות קטנות במרכז הנו המרחק הפיסי שאותו יש לעבור למשאית המובילה והוא בעצם לא רק יקבע סופית את מחיר ההובלה אלה ישמש ככלי עיקרי לחישוב המחיר. תחשבו לרגע שאתם רוצים לבצע הובלה של מקרר בתוך העיר שאתם גרים בה או לעיר הסמוכה במרחק של חמש קילומטר ממכם וכל הנסיעה והדלק שהולך לחברת הובלות הנו יחסית קטן אבל מה היה קורה אם הייתם רוצים להעביר את אותו המקרר מאילת לקריית שמונה?! הבנתם שהובלה קטנה היא לא רק הובלה של פריט בודד או מספר פריטים קטנים היא גם הובלה למרחקים קצרים, כי אפילו הובלה מחיפה לנתניה כבר לא משתווה במחיר להובלה קטנה.

משאית להובלה קטנה

למה בעצם מצפה לקוח שהזמין הובלה קטנה? כול מה שמעניין את הלקוח זה תמיד שמה שהוא מבקש להוביל יגיע בשלמותו מבלי אפילו פגיעה קטנה למרות שזאת נחשבת עדיין הובלה קטנה, ממקומו המועתק למקומו החדש ובזמן כמה שיותר קצר. לכן הפרט של סוג המשאית שתגיע ותבצע את ההובלה הקטנה פחות מעניין אם זאת כמובן שאם להובלה מגיעה משאית גדולה חייב להיות בתוכה ציוד הובלה מקצועי בכל מקרה וכמובן יכולת של קיבוע הפריט המובל לאחת מהקירות בתוך המשאית עצמה כדי שהוא לא יזוז במהלך הנסיעה. לכן בעצם גודל המשאית לא משפיע על מחיר ההובלה הקטנה, לפעמים חברת הובלות תעדיף לאסוף חפצים ממספר לקוחות שהזמינו הובלות על הדרך וכך לאפשר מחיר יותר נמוך לכל לקוח בפרט.

למה אנשים בעצם מזמינים הובלות קטנות?

אף אחד לא יקום בוקר אחד ויחליט לשלם למישהו אחר כסף סתם. אז מה בעצם גורם לאנשים להוציא כסף על הובלות קטנות, לתופעה הזאת יש מספר הסברים ודוגמאות:

  • לא לכל אחד יש רכב או אפשרות לבקש מחברים או קרובי משפחה עזרה. אבל אפילו אם אתם בעלי רכב ויכולים בכיף להוביל מנגל או שולחן מתקפל לפיקניק זה דבר אחד עם זאת לא תוכלו להוביל מקרר או פסנתר ברכב פרטי. כמובן שגם לא תחזיקו בבית משאית או ותעשו רישיונות במיוחד כדי שפעם בכמה שנים תוכלו לבצע הובלה לעצמכם. לכן תמיד יקרה מצב שבו היה עדיף לשלם למקצוענים שיבצעו את ההובלה בשבילכם וכך תשמרו על גבכם וגם על הרכב שלכם
  • מחסור בזמן, כי אתם לא מיומנים מספיק בסחיבת מכונת כביסה ולבטח תגררו אותה על הרצפה וכל המעבר שצריך לקרות בזמן קצר יאריך עד כדי יום.
  • נהיגה במשאית בערים צפופות כמו תל אביב, פתח-תקווה, ראשון לציון ועוד, נדרשת מיומנות נהיגה וניסיון, לרוב אתם תרצו בהובלה מקצועית. כי גם רוב הסיכויים שאתם לא סבלים ובטח שלא עם ותק ולרוב לא תדעו איך להערים עם גבכם משאות כבדים מבלי לשבור את הגב או להתעורר למחרת הבוקר עם שרירים תפוסים. ישנם מקרים שבהם עדיין תצטרכו להזמין שירות מקצועי לביצוע הובלה אפילו אם היא קטנה.
  • פרט חשוב זה ביטוח, כל חברת הובלות רצינית תמיד תציע ביטוח לדברים שאותם מבקשים להוביל, כדי שאם חס וחלילה יקרה משהו במהלך ההובלה הקטנה הדברים היקרים לכם יהיו מבוטחים.

הובלות קטנות בזול במרכז
לכן אם לקחת בחשבון את כל הדברים והיתרונות בביצוע הובלה קטנה עם חברת הובלות במרכז מקצועית או בעצמכם ההחלטה הנה חד וחלק לטובת חברת הובלות מקצועית. הרי, כמוכם בעלי מקצוע אתם מתמחים בעבודה שלכם וגם אנחנו מתמחים במתן פתרונות הובלה ושינוע בצורה מקצועית בין אם זה הובלת משרדים במרכז או הובלה קטנה אפילו של מספר פריטים בודדים.

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com