הובלת משרדים במרכז

אם אתם חברה קטנה או חברה ששוכנת בבניין משרדים שלם, והנכם מעוניינים לקבל הצעת מחיר והדרכה בנושא שעותק חברתכם למיקום חדש באזור תעשייה אחר או אפילו לבניין הסמוך, סביר ביותר שתרצו לבצע את מהלך המעבר בזמן כמה שיותר קצר ובצורה מקצועית ביותר. חברת ויקטור הובלות תשמח לעמוד לרשותכם בכל הנושא אחל מהרגע הראשון. אנחנו נשמח לקבוע פגישה ולהסביר איך להתארגן לקראת יום המעבר משרד. נציג מטעמנו יקבע פגישה על מנת לתת הצעת מחיר מדויקת ולבצע במקביל עם נציגכם פירוט כל התכולה שצריכה לעבור למשרדכם החדש ובמידת הצורך לבצע פינויי פסולת. אנחנו נדאג לספק לכם קופסאות וחומרי אריזה משרדיים לכל מתרה, במיוחד למסמכים רגישים שהנכם מעוניינים להעביר בכוחות עצמכם. במידה וגודל ההובלה דורש מעבר למעבר יומי נוכל לארגן לוגיסטיקה ברמת צמצום הזמן למינימום.

ויקטור הובלות – הובלת והעתקת משרדים + ביטוח מלא!

חברת הובלת משרד במרכז הארץהובלות משרדים, הובלת ריהוט משרדי, אריזת משרד, העתקת משרדים – אנחנו החברה המובילה בתחום. אצלנו בחברת ויקטור הובלות – יש מתן פתרונות למעבר המשרד. נציג מטעם החברה יגיע אליכם על מנת לתת הסבר והצעת מחיר מפורטת לגבי ההובלה. בנוסף לכך נקבע תאריך הובלה מדויק, כמות סבלים ומשאיות.

הובלות משרדים – הליך לא קל לביצוע, מצד חברת הובלות במרכז נדרשת מקצועיות רבה!

 

הובלות משרדים במרכז הארץ זה אנחנו כי העבודות שלנו מתבצעות במקצועיות וכוללות את השירותים הבאים:

  • מדבקות וכיתוב על ארגזים
  • סוכן הובלות ללא תשלום והתחייבות עם הצעת מחיר מדוייקת
  • פירוק והרכבת הריהוט וסידורו במשרדים החדשים של החברה
  • עטיפת הרהיטים בחומרי עטיפה ואריזה בכול גודל נדרש
  • משאית מתאים להובלה שלכם
  • שירותי סבלים
  • פינוי פסולת ופינוי בנייני משרדים

רק אצלנו תקבלו סטנדרט עבודה גבוה וסבלים מנוסים, עקב כך הלקוחות שלנו תמיד מרוצים ולא דואגים לשלמות הרהיטים בין אם זה הובלות משרד במרכז, הובלת דירה במרכז או הובלה קטנה במרכז.

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com

הובלת משרד במרכז מקצועית