קרטונים למעבר דירה

אריזות קרטון למעבר דירה הובלה במרכזלפני שאתם עוברים דירה סביר להניח שתצטרכו או תרצו לבצע אריזה לתכולת הדירה שלכם בכוחות עצמכם וכמובן לפני שתתחילו בפועל לארוז תצטרכו להצטייד בקופסאות קרטון וכול החומרים הנחוצים להשלמת ההכנה לקראת המעבר כגון סלוטייפים, טושים, פצפץ ועוד. בשלב הראשון אתם תבררו אצל החברים או קרובי משפחה שלכם לקופסאות קרטון ריקות או שבמזל מישהו שאתם מכירים עבר דירה לא מזמן ויוכל לתת לכם קרטונים חינם, או שפשוט תרצו שכול הקרטונים היו חדשים ונקיים מאבק או כל סוגי לכלוך שיכולים להיות בפנים וסביר שיעברו לחפציכם האישיים שהיו ארוזים בהם להבאה. בין אם אתם תרצו להשתמש בקרטונים חדשים או משומשים כדי להמשיך לשלב באריזה בפועל תעשו סקירה כללית לתכולת הדירה שלכם כדי להעריך את כמות הקרטונים שתידרש תוך התחשבות בחפצים שיכנסו לתוכם.
חברת ויקטור הובלות המומחה בכל סוגי הובלה ושירותים נוספים. מה זה אומר – שירותים נוספים, זה אומר שאתם גם יכולים לקנות:

 • קרטונים למעבר דירה
  • קרטון תליה
  • קרטון חד גלי קטן
  • קרטון קלסרים
 • ניילון
  • ניילון נצמד
  • שקיות ניילון עמידות במיוחד
  • ניילון בועות
 • פצפץ
 • סלוטייפ ועוד

גם יש אפשרות לקנות קרטונים משומשים.

כל חברת הובלות יודעת שהובלה מקצועית מתחילה באיכות מוצרי אריזה העומדים לרשותה. הצוות המקצועי של חברת הובלות ויקטור, יעשו הובלה שלכם לא רק מקצועית אלה גם נעימה.

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com
 

חומרי אריזה וקרטונים לפני ההובלה

לרוב לפני המעבר דירה אנחנו מתחילים במחשבה הפשוטה, איפה להשיג קופסאות קרטון וכמה, רגע תעצרו לפני שאתם רצים לשבור את הראש ולחפש אחר חנות שתספק לכם את הקרטונים תעצרו ותסתכלו סביבכם, סביר להניח שתמצאו קופאות קרטון וארגזים בבית שבהם תוכלו להשתמש. עם זאת שימו לב שלא תמיד קרטונים שתמצאו ישרתו את המטרה שלכם נכונה, אז למה לקנות בכל זאת קופסאות קרטון חדשות? אובכן התשובה לשאלה זאת די פשוטה והיא כי תיבות קרטון חדשות הן חזקות ולרוב יכולות להחזיק יותר טוב חפצים כבדים בניגוד לקופסאות ישנות ובלויות שיכולות להיקרע או להיפתח במהלך המעבר. מצאתם סרט דבק ישן בבית ואתם חושבים להשתמש בו לסגירת הקרטונים, תעצרו ותבדקו האם אכן הוא נצמד היטב ולא נקרא בקלות, כי היום עם התפתחות החומרים והטכנולוגיות נעשים יותר חזקים ואמינים. לכן השילוב של קופסת קרטון חדשה ודבק נצמד טוב יעזרו להפוך את המעבר שלכם לחלק ובמיוחד לחפצים שבירים. חומרי אריזה מאוד חיוניים במיוחד לפריטים שבירים עשויים מזכוכית, אל תוותרו על פצפץ בועות, שמיכות ועוד, כי אין דבר כזה מספיק מאובטח ומרופד יתר על מידה כי כלים שבירים תמיד דורשים הגנה. עם אתם יודעים כמות פחות או יותר מדויקת של קרטונים שתצטרכו עדיף שתקנו חדש במיוחד עם קיום של הרבה חנויות במרכז הארץ שישמחו לא רק לספק לכם חומרי אריזה וקרטונים גם להסביר לכם איך לארוז נכון.