הובלות בהרצליה

הובלות בהרצליהחברת ויקטור הובלות במרכז מציע כל סוגי שירותי הובלה עטיפה ואחסנה לתושבי הרצליה והסביבה עם ותק מעל 15 שנה ברמה מקצועית ויחס אישי הן למשרדים והן ללקוחות פרטים, בחברת ויקטור הובלות, אתם יכולים לקבל כל סוגי שירותי הובלה בהרצליה ברמה גבוה ביותר. ללא קשר לגודל הדירה או הבית שאתם עוברים קיימים כללים בסיסים לאריזה נכונה של קרטונים וכל החפצים הרגישים כמו מוצרי חשמל, בין היתר תמרוני בנייה כמו מדרגות צרות, גודל המעליות, חנייה למשאית ההובלה והמון אתגרים בדרך, אנחנו בקיאים בכל נושא המעברים והלוגיסטיקה הנדרשת לגרום למעבר לדירה החדשה שלכם כמה שיותר חלק. אם אתם צריכים שרות לפני המעבר ואחרי המעבר כמו אריזת תכולת הדירה במידה ואין לכם זמן לארוז בכוחות עצמכם או שקיימים אצלכם פריטים שהצטברו ואינכם יכולים להיפרד מהם ותרצו לאחסנם במחסננו המקורה והמאובטח. חברת "ויקטור הובלות" תעזור לכם בכל צעד וצעד אחל מהרגע הראשון כך שהמקצועיות שלנו תגרום לכם שתהפכו להיות חלק מהלקוחות הקבועים שלנו. אז אפילו אם אתם לא זוכרים איך ספת הרש הגדולה שלכם בסלון הגיע לשם, אין בעיה כי המומחיות שלנו לעביר חפצים כבדים ומסורבים כך שאפילו לכם זה יראה כל ופשוט!

אם אתם מעוניינים להוביל משרד, בית פרטי או דירה מעל ארבע חדרים אנחנו נשלח לכם בשעות הנוחות סוכן הובלות ללא כל תשלום או התחייבות מצד שלכם, הסוכן שטח לא רק יתן לכם הצעת מחיר מדוייקת ביותר הוא גם יוכל להעריך את כל המכשולים והלוגיסטיקה בשטח לביצוע מעבר מהיר ונקי מתקלות!

עוברים להרצליה

אם החלטתם לעבור לגור בתוך העיר הרצליה קרוב למרכז הארץ וגם לגור קרוב לים ואזור תעשייה מן המתקדמים בארץ ולנשום אוויר נקי ולא להיחנק מהעומס כמו בתל אביב, אז עשיתם החלטה נבונה נשאר רק החלק הקשה וזה למצוא חברת הובלה מקצועית במרכז. אכן סגרתם חוזה חדש או שרכשתם לעצמכם סוף סוף דירה בעיר הרצליה הנפלאה אובכן בכל מצב ואפילו אם זה רק הובלת מקרר תרצו שהחפצים היקרים שלכם לא רק יגיעו בשלמותם במקום החדש אלה גם כל התהליך לא יגרום לכם לעצבים מיותרים והמחיר לשרות לא היה מוגזם. כאן חברת הובלות שלנו נכנסת לתמונה. אנחנו מתייחסים ברצינות ומקצועיות לכל סוג של הובלה במרכז הארץ וכמובן לתושבי הרצליה והסביבה – נפרט יתרונות של חברת ויקטור הובלות לעומת חברות אחרות בשוק:
הובלות הרצליה

  • צוות מקצועי – אצלנו כל צוות מורכב משלוש סבלים ובראשם ראש צוות
  • מחירים נוחים – אנחנו משתדלים ללכת תמיד לקראת הלקוח ותמיד לתת את מיטב השרות ללא  קשר לגודל ההובלה שהלקוח מזמין
  • אחריות מלאה – על כל החפצים מעוברים למעט חפצי אומנות וזכוכית כי אנחנו מעדיפים לבטח את כל הלקוחות שלנו
  • רישיון מוביל ועסק – אנחנו לא עוד חברת הובלה שפתאום צצה ביום אחד, עם וותק מעל חמש עשרה שנה בתחום ההובלות לא מגיע בנקל
  • סוכן שטח – לא יהיו יותר הפתעות ואי נעימות ביום המעבר

צרו קשר לבירור בכל נושא וסוג הובלה שלכם בעיר הרצליה ותגלו שמכאן המעבר שלכם היה קל להפליא!
טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com

 

צריכים אחסנה בהרצליה

הובלה הרצליהאם אתם עושים שיפוץ בבית, מחדשים אמבטיה או מטבח, מתקינים קרמיקה חדשה על הרצפה בסלון או שעושים שיפוץ כללי ולא רוצים אחרכך לחיות באבק ולנקות שאריות דבק מהבגדים שטיח או מהמיטה, או שאתם מכינים את הדירה שקניתם לפני תכנסו לחיות בה.. אולי אתם בעצם מחפשים מקום לאחסן לפרק זמן את החפצים שלכם, אנחנו כאן בשבילכם להגן עליהם לכל תקופה שתזדקקו. חברת "ויקטור הובלות" תגן על החפצים היקרים שלכם במחסן שלנו לכל פרק זמן נדרש ואחרכך נוביל באותה הזהירות ונמקם את כל התכולה שלכם בדירתכם המשופצת. אם אתם צריכים שנעזור לכם גם לארוז לפני שהחפצים יעברו לאצלנו אחסנה אין בעיה כי בטלפון קצר אלינו תקבלו הצעת מחיר שתכלול את כל השלבים כולל הובלה למחסן ובחזרה וכמובן כמה יעלה לכם כאשר אנחנו נארוז בשבילכם.

הובלה מקצועית

לא סתם עוד חברת הובלה, לא סתם הלקוחות חוזרים רק אלינו אפילו אחרי עשר שנים, לא עוד חברה ללא שם וניסיון, לא משאית הובלה מתפרקת וללא ציוד וכלי סבלים! לא סתם הפכנו לחברה מובילה במרכז הארץ לביצוע הובלות בצורה מקצועית אנחנו גם מעניקים שרות שלא כל חברת הובלות יודעת לתת נכון הודות לניסיון הרב של פעילות ענפה בהובלות. אנחנו יכולים להזיז ולהעביר דברים שחברות הובלה אחרות לא יכולות כמו חפצי ענתיקה ואומנות, הובלת פסנתרי כנף, ג'קוזי, שולחני סנוקר ופול, כלים תעשייתיים ואפילו אקווריום עם מים מלוחים וכל החפצים היקרים שלכם לכל יעד במקצועיות. אם יש משהו שלא הזכרנו, רק צלצלו ותגידו ותגלו שאין חפץ שלא ניתן למעבר ממקום אחד לשני באותה הקלות כמו קופסת קרטון פשוטה.

 

מעבר דירה עם חברת הובלות ויקטור – זה המעבר דירה מקצועי ונקי מתקלות בהרצליה ומרכז הארץ!
הובלות במרכז בהרצליה

לקבלת הצעת מחיר להובלה חינם נא ליצור קשר

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com