הובלות כפר סבא

חברת הובלות בעיר כפר סבא
הובלות כפר סבא

צריכים הובלה בתוך העיר כפר סבא או שהחלטתם לעבור לגור בכפר סבא מעיר אחרת במרכז? בכל מקרה תצטרכו להזמין שירותי הובלה או אפילו שירותי אריזה על הדרך, אין מה לחשוש כי מעבר דירה אינו דבר מסובך או מורכב אם מבצעים אותו בצורה מסודרת ובמיוחד עם חברת הובלות מקצועית וותיקה. אז אם בכל זאת אתם מגיעים מעיר אחרת במרכז לכפר סבא ולא עוברים בתוך העיר אנחנו שמחים שעשיתם בחירה נכונה לעבור לגור במרכז הארץ ובסביבה ירוקה. יתרה מזאת העיר כפר סבא ממוקמות קרוב לכביש 6 ומאפשרת להגיע במהירות לצפון או דרום הארץ במידת הצורך או ש לפיקניק נחמד עם המשפחה. כמובן אם עברתם לגור בעיר כפר סבא כי אתם התחלתם לעבוד באחד מהחברות הנחשקות של צומת רעננה כמו "מיקרוסופט" או "אמדוקס" או שעדיין עובדים בעיר תל אביב ופשוט החלטתם לברוח מהרחובות העמוסים לטובת סביבה ירוקה ושקטה מחוץ לשעות העבודה שלכם לזמן איכות עם המשפחה. בכל מקרא מזל טוב כעת אחרי קבלת החלטה נכונה תצטרכו לחשוב על המעבר עצמו ובראש וראשונה עם איזה חברת הובלות יתבצע המעבר לדירה החדשה ואיך כמובן הוא יעבור. אם אתם רוצים את המעבר שלכם כמה שיותר חלק וללא כאבי ראש מיותרים כאן נכנסת לתמונה חברת ההובלות שלנו – "ויקטור הובלות" כדי לעזור לכם להגיע למקום החדש בצורה מקצועית ובלי שום דאגות. חברת ויקטור הובלות עובדת בכפר סבא והסביבה כבר מעל 15 שנים.

מחפשים הובלה בכפר סבא בלי כאבי ראש – תתקשרו ל-"ויקטור הובלות"!

חברת הובלות במרכז כפר סבא
הובלות במרכז כפר סבא

חברת ויקטור הובלות מבצעת כל סוגי ההובלות בעיר כפר סבא ללקוחות פרטיים ומגזר העסקי ובנוסף אם אפשרות לשירותים נוספים:

  • פירוק והרכבת רהיטים כולל דלתות ארון הזזה
  • שירותי אריזה ועטיפה טרם המעבר
  • שירותי אחסנה ואחסון תכולה לכל פרק זמן נדרש במחסון פרטי
  • שירותי מנוף ועבודה מול המנוף
  • יחס אישי ועבודה מקצועית בכל סוג וגודל הובלה
  • שירותי נגרות פירוק והרכבת רהיטים בצורה מקצועית
  • סוכן הובלות בשטח יתן הצעת מחיר הובלה מדוייקת בחינם

ב-"ויקטור הובלות" ניתנת אחריות מלאה לכל הובלה, ביטוח פוליסה עד 100,000 ש"ח!

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com

מעבר דירה מקצועי בעיר כפר סבא

חברת הובלות מקצועית כפר סבא
חברת הובלות כפר סבא

נפרט מספר סיבות למה הובלה או המעבר דירה שלכם במרכז הארץ ובעיר כפר סבא בפרט הופך לקל ומקצועי איתנו. כי על כתפי חברתנו אלפי הובלות ומעברי דירה מאז שהתחלנו לעבוד בתחום. אנחנו מחזיקים 5 צוותי עבודה שמורכבים משלוש סבלים שביניהם נהג משאית מנוסה ונגר במידה וביקשתם לפרק או להרכיב רהיטים בהובלה שלכם. אנחנו מחזיקים בצי משאיות ולכן בהתאם להובלה שתזמינו נקצה את המשאית המתאימה ביותר, בין אם זה לצורך רחובות צרים או הובלת משרד גדול בקריית עתידים. כל המאיות והצוותים שלנו מחזיקים לא רק חומרי עטיפה ואריזה כגיבוי אלה ציוד הובלות מיוחד לעבודה נכונה כמו סבליקות, כפפות, שמיכות אמריקאיות, חגורות כתף לפסנתרים, רצועות קיבוע ועוד. אנחנו מבצעים תדרוך לסבלים שלנו מדי שבוע ומסכמים מה למדנו ואיך להמשיך להשתפר כדי להיות חברה מובילה בארץ. אומנם אנחנו מתחילים לעבוד לפני צאת החמה עם זאת דואגים לשעות שינה נכונות כדי להגיע אליכם בשיא כוחות ואם חיוך. אפילו עם אתם הזמנתם הובלה איתנו רק בעוד שבוע אתם מוזמנים תמיד להתקשר ולשאול כל שאלה ואילו אנחנו נשמח לענות לכם בכל נושא הובלה ומעבר דירה בכפר סבא ואולי אפילו יותר!

הובלה קטנה בכפר סבא

לא משנה האם אתם מחפשים הובלת מכונת כביסה או עשרים קופסאות קרטון, לפרק ארון שינה ולהרכיבו בחזרה במקום אחר סימן שאתם עדיין מחפשים הובלה קטנה. אם זאת תמיד חשוב לזכור שהובלה קטנה לא בהכרח תעלה כמה מאות שקלים, לפעמים קיימים מצבים שהלקוח מבקש להעביר פסנתר כנף ואפילו אם הוא מבקש מה שנקרה הובלה קטנה בכפר סבא העלות יכולה להגיע בקלות לאלף ש"ח במיוחד אם צריך מנוף או שירידה במדרגות מקומה גבוה ובחזרה. לא רק זה קיימים מצבים שלרצו להזמין הובלת מכונת כביסה מקומה רביעית ללא מעלית לקומה רביעית ללא מעלית, כמובן שגם כאן המחיר לא היה הזול ביותר בגלל שתמיד הובלה ללא מעלית היא יותר יקרה מהובלה עם מעלית. אנחנו לא מפחידים אותכם אלה רק רוצים לדייק שהובלה קטנה לא בהכרח הובלה זולה.. יתרה מזאת מוביל זול כמו בכל דבר שאתם קונים בחנות לרוב גם תקבלו שירות גרוע ופה מאוד חשוב לשים לב שאם המכונת כביסה שלכם עולה אלפי שקלים אז לשלם לחברה מקצועית כמה שקלים יותר להיות בטוחים ששום דבר לא יפגע או ישבר בדרך. אם אתם עדיין מתלבטים ולא בטוחים עם איזה חברה להזמין את ההובלה שלכם, תתקשרו אלינו ומייד תבינו מה עושה אותנו לחברת הובלות מקצועית בהחלט!

הובלה שלכם בחיים לא הייתה כל כך קלה כמו הובלה עם ויקטור הובלות – נוחה, מהירה, מקצועית ועם זאת לא יקרה!

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com