הובלות בנתניה

חברת ויקטור הובלות מבצעת מעברי דירה והובלת משרדים בעיר נתניה -הריביירה של ישראל- ובמרכז הארץ, חברתו עם ותק של כבר מעל 15 שנה בתחום ההובלות כמו כן אנחנו מציעים שירותי אריזה של כל התכולה ועבודה במידת הצורך עם מנוף. תושבי נתניה והסביבה מוזמנים להתקשר אלינו להצעת מחיר להובלה משתלמת במיוחד וברמה גבוה ביותר. אם אתם תושבי נתניה או רוצים לעבור לגור בעיר נופש ותרבות על ספת הים עם חינוך מעולה, מרכזי בילוי ואזורי תעשייה או שסתם בקרבת איקאה החלטתם נכון. בכל מקרא של סוג המעבר שאותו תרצו לבצע אפילו של פריט קטן אתם בטוח לא תבצעו או בכוחות עצמכם במיוחד עם זה דבר או פריטים בעלי ערך והכי חשוב לשמור על הבריאות שלכם בעצם תזדקקו לחברת הובלות מקצועית. חברת "ויקטור הובלות" לא סתם עוד חברת הובלות של "אבא והבן עם הטנדר" אנחנו נחשבים כאחת החברות היותר גדולות בשוק ההובלות עם חמש משאיות הובלה וצוותים מקצועיים שמתואמים להובלה שהולכת להתבצע. אם אתם עוברים לגור לנתניה מחדרה או מהרצליה ומעוניינים לעבור עם חברת הובלות מסודרת מקומכם איתנו, אנחנו נלווה אותכם אחל משיחת הטלפון הראשונה לחברתנו בכל שאלה ובכל נושא, ביום המעבר נדאג לשלוח לכם צוות מסודר עם ראש צוות ונגר במידת הצורך שיעטפו ויארזו ציוד רגיש שדורש מיגון נוסף לפני ההובלה ללא כול תשלום נוסף.

חברת הובלות בנתניה ויקטור הובלות מציע כל סוגי הובלות:

  • הובלת דירות בנתניה
  • הובלת משרדים בנתניה
  • הובלות קטנות בנתניה

וגם: שירותי אריזה, פירוק והרכבת רהיטים, שירותי מנוף, שירותי סבלים.

חברת ויקטור הובלות בנתניה מתמחים במתן פתרונות הובלה ושינוע בצורה מקצועית בין אם זה הובלת משרדים בנתניה או הובלה קטנה אפילו של מספר פריטים.

עם אתם מחפשים הובלות בנתניה – ברוכים הבאים לחברת ויקטור הובלות!

מגיע היום ובו כולנו מחליטים להחליף משהו בחיינו, בין אחת ההחלטות החשובות נמצאה מעבר לדירה חדשה ולפעמים אנחנו לא מחיטים לעבור אלה נאלצים מהרבה סיבות, בכל מקרה ברגע שאנחנו מגיעים לצעד הנ"ל מה מהכי חשוב זה לדעת איך זה יתרחש תוך מינימום זמן ובצורה חלקה כמה שיותר. כמובן שכאן נכנסת לתמונה חברת הובלות כי בטח שלא תצליחו לבצע את המעבר בכוחות עצמכם שלא נדבר על הדבר העיקרי כמו משאית הובלה שבטח לא תחזיקו בבית רק בשביל זה. אז כנראה תצטרכו לפנות לחברת הובלה שתבצע את המעבר דירה עבורכם וכאן נכנסת לתמונה חברת ויקטור הובלות. כמובן שרוב הסיכויים לפני שתזמינו הובלה בנתניה עם חברתנו תעשו סקר שוק בכל כדי לקבל את המחיר הכי זול, אם זאת שימו לב שמחיר זול כנראה גם מצביע על השרות בהתאם, כמובן שאין זה אומר שככל שתשלמו יותר יקר על ההובלה הכול היה מושלם. כאן נכנסים כמה פקטורים לתמונה שיאפשרו להגיע להחלטה הנכונה, אחד מהם זה היסטוריית הובלות ומעברי דירה של החברה שאצלה תזמינו את ההובלה, תמיד מומלץ לברר האם החברה ותיקה או כמה שנים היא פועלת בתחום ההובלות. האם לציוד היקר שלכם שנוסע במשאית יש ביטוח כי לא כל חברה עושה ביטוח בהעברה במיוחד חברות קטנות שנפתחות ונסגרות מידי יומו. האם מי שיסיע אותכם מכיר את האזור שממנו אתם עוברים למקומכם החדש, במילים אחרות הרי לא תבחרו בחברת הובלות מצפון הארץ שתוביל אותכם במרכז הארץ. כל אלה ועוד הם דברים שצריכים לשים לב אליהם לפני שבוחרים חברת הובלות לביצוע המעבר שלכם בעיר נתניה ובמרכז הארץ. חברתנו כבר בצע אלפי מעברי דירה ועל כתפינו המון הובלות משרדים במרכז הארץ לאורך תקופה של יותר מ -15 שנה בתחום ההובלות וכל זאת בצורה מקצועית, אמינה וכמובן תוך שקיפות מלאה, שלא נדבר על דברים בסיסיים כמו רישיון מוביל, ביטוח בהעברה, חמש משאיות וצוותי סבלים מקצועיים, כך שכול הובלה בעיר נתניה תעבור בצורה חלקה!

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com