הובלות בפתח תקווה

הובלה מקצועית במרכז פתח תקווההחלטתם לעבור לגור בעיר פתח-תקווה או שאתם צריכים יותר מקום בדירתכם כי משפחתכם מתרחבת או שאתם מתחדשים בדירה בכל מקרה אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים הובלה בפתח תקווה. אכן לגור בפתח תקווה יתרון משמעותי כי אתם גם גרים במרכז הארץ ויש לכם חנייה בשפע ברחבי העיר מספר מרכזי קניות גדולים אזורי תעשייה וכבמובן ושכנים ידידותיים. אחד מהמאפיינים החשובים של העיר פתח תקווה הנו בשירותי הבריאות ובתי חולים בין הידועים ביותר הנו "בית חולים שניידר" הגדול בישראל לרפואת ילדים ומובן "קמפוס בילינסון". אם אתם צריכים ירקות, דגים ובשר טריים אז ייתכן ותאהבו את השוק במרכז פתח תקווה, אם אתם צריכים לנסוע לצפון או דרום הארץ אז תופתעו לדעת שהעיר פתח תקווה מוקפת על ידי ארבע כבישים מרכזיים מצד מערב כביש 4, מצפון העיר כביש 5, מדרום העיר כביש 471 וממזרח העיר כביש 6 וכביש 40. בכל מקרה עם אתם מעוניינים בהובלה מקצועית ואם חברה מובילה בתחום ההובלות בתוך ומחוץ לעיר פתח תקווה תתקשרו כבר עכשיו ל – "ויקטור הובלות"!

הובלת דירה במרכז פתח תקווה

הובלה במרכז פתח תקווהישנו הבדל משמעותי בין מעבר דירה בתוך מרכז העיר לבין מעבר דירה ברחבי העיר, במיוחד עם זה הובלת דירה בעיר פתח תקווה. ישנן מספר סיבות שיכולות להשפיע על מחיר ההובלה וכמובן גם כמות הזמן שתידרש למעבר עצמו, במידה ואתם עוברים דירה בתוך מרכז העיר כגון רחוב רוטשילד ואין בבניין חנייה ואתם גרים בקומה שלישית ללא מעלית יתכן מראש שהמחיר היה יותר גבוה לא רק בגלל המחסור במעלית אלה בגלל הלוגיסטיקה שתידרש לחניית משאית הובלה והדרך אליה מדירתכם כדי להעמיס או לפרוק. אם אתם עוברים לשכונה חדשה כמו כפר גנים ג אז רוב הסיכויים שניתן היה להוריד את מחיר הובלה בגלל שפע חנייה ונוחות גישה שלא נדבר על זה שלא היו פקקים בדרך. בכל אחד מהמקרים הנ"ל עדיין רוב הסיכויים שההובלה שלכם תהייה קלה ולא מסובכת כמו שלדוגמה בעיר תל אביב. אם אתם עוברים למרכז העיר או מהמרכז לשכונה אחרת ואתם רוצים להזמין שירותי מנוף שימו לב ובחנו היטב האם תהייה גישה למנוף כי העיר עשירה בצמחייה ובחוטי חשמל שלפעמים יכולים למנוע את הגישה ובמקום לחסוך בזמן או כסף הסבלים יצטרכו להעלות הכול ברגל. עוברים דירה של ארבע  חדרים ויותר או שבית לוילה ורוצים לקבל הצעת מחיר מדוייקת להובלה שלכם ללא כל התחייבות או תשלום מצדכם, בקשו מנציג מכירות שלנו להזמין סוכן הובלות הביתה. לא רק שסוכן מכירות יעריך בצורה מדוייקת את כול הדברים וגודל המשאית הנחוץ להובלה הוא גם יתן כמות מדוייקת של קופסאות הקרטון שלהן תזדדקו כדי לארוז את הדירה שלכם לפני המעבר, בנוסף סוכן שטח ידע האם יש צורך במנוף או האם קיימים דברים נוספים כמו פירוק דלתות המקרר על מנת להוציאו מהדירה.

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com

הובלה קטנה בפתח תקווה

הובלת דירה במרכז פתח תקווהאפילו אם אתם צריכים להזמין הובלה קטנה מבית לבית בתוך העיר פתח תקווה כגון הובלת מקרר, הובלת פסנתר או הובלת מכונת כביסה. אז עשיתם צעד נכון שפניתם לחברתנו "ויקטור הובלות". למרות שחברתנו גדולה אנחנו תמיד מעניקים שירות אפילו ללקוחות שמבקשים לבצע הובלת פריטים בודדים באותה רמת עבודה ויחס ללקוח. קיימים מצבים איפה שאפילו מבקש הובלת קטנה בפתח תקווה יכולה להוביל למחיר זהה של הובלת דירה במידה והחפץ הנעבר דורש לוגיסטיקה ברמה גבוה ואיפה שאי אפשר להסתדר ללא כלים מיוחדים או שנדרש מרחק הליכה גדול מהרגיל וכל מה שבעצם הזמנתם זה הובלת פסנתר. לפעמים מחיר הובלה של פריט בודד יכול להגיע לסכום נכבד במיוחד עם זה לדוגמה קומה אחרונה בבניין ללא מעלית או שהמוצר אותו אתם מבקשים להעביר לא נכנס במעלית. אם זה הובלת ספת ריש גדולה שדורשת פירוק והרכבות או אפילו ארון בודד שבטח לא הולך להיותר מועבר ללא פירוקים והרכבות, כמובן שזה הובלה קטנה של מוצר אחד עם זאת המחיר היה שונה בתכלית מהובלה של מייבש כביסה או מדיח כלים. בכל מקרה שאתם מעוניינים להזמין הובלה קטנה ומתלבטים איפה, כמה ולמה תתקשרו חינם לקבל ייעוץ ועזרה בנושא.

הובלה מקצועית בעיר פתח תקווה

הובלות בפתח תקווה הובלות במרכזמחפשים הובלה עם חברה אמינה ומקצועית שעל כתפיה אלפי הובלות במשך מעל עשור שנות עבודה בתחום ההובלות במרכז הארץ וברחבי העיר פתח תקווה אז הגעתם לחברה הנכונה. חברת "ויקטור הובלות" תמיד שמה דגש לא רק על ביצוע הובלה מקצועית אלה גם על גישה ויחס אישי לכל לקוח בפרט, אם אתם צריכים ייעוץ חינם או תאום, עזרה ועבודה מול מנוף ביום מעבר דירה אנחנו נדאג במקומכם. אחד היתרונות לצבע מעבר איתנו כי אנחנו נדאג לשלום חפציכם בכל סוג של הובלה מקטנה עד גדולה, אל תשברו את הראש בשאלות כמו מה יקרא עם המראה והעם הטלוויזיה תגיע בשלום כי כמו שאתם רוצים להבטיח לעצמכם מעבר בשלום אנחנו כבר דאגנו במקומכם ואת המראה והטלוויזיה או כל חפץ אחר נארוז בחומרי אריזה ועטיפה מיוחדים ביום ההובלה- כי אנחנו דואגים בשבילכם. אחד היתרונות לעבור דירה איתנו זה לא בגלל המוניטין שהשגנו עם הזמן זה בגלל שאנחנו רוצים לגרום לכם להפוך לחלק בלתי נפרד מקהל הלקוחות הקבועים שלנו.

 

"ויקטור הובלות" החברה שעוסקת בהובלות מעל 15 שנים חברתנו רכשה לעצמה שם של אחת מהחברות הטובות ביותר בתחום ההובלות, אל תהססו ותתקשרו כבר עכשיו להזמנת הובלה בפתח תקווה:

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com