הובלות רעננה

מחפשים שירותי הובלה בעיר רעננה? הובלות דירות ברעננה? הובלות קטנות ברעננה? הובלות משרד ברעננה?

חברת הובלות רעננה

חברת ויקטור הובלות מספקת שירותי הובלות ולוגיסטיקה – הובלות דירות ומשרדים לתושבי העיר רעננה והנה אחת מהחברות ההובלה הטובות במרכז ארץ, שמחה לתת גם שירותים נלווים לפי דרישת לקוח:

  • הובלות בעיר רעננה למגזר הפרטי והעסקי
  • הזמנת הובלות קטנות וביצוע הובלה של פריט בודד
  • שירותי אחסנה לתווך ארוך או קצר כולל הובלה למחסן ובחזרה
  • תיאום שירותי מנוף ועבודה מול המנוף
  • שירותי אריזה מקצועיים טרם ההובלה
  • ביצוע עבודות נגרות לפירוק ולהרכבת רהיטים
  • ביטוח תכולה מלא

עוברים דירה לעיר רעננה

ברעננה חברת הובלות
אם החלטת לעבור לגור במרכז הארץ באזור עם סביבה ירוקה ולא להיחנק מהעשן ועומס התחבורה הציבורית ובכל זאת לעבוד במרכז אז כנראה בחרתם לעבור דירה לעיר רעננה, ואכן עשיתם את הבחירה הנכונה. האם קיבלתם הצעת עבודה מפתה לעבוד באזור תעשייה והמסחר – קריית אתגרים ואתם חושבים לעבור לגור בקרבת מקום עבודה עם כל המשפחה. אם החברה שלכם מתרחבת או שהחלטתם לשעתק את עסקכם בסמוך לצומת רעננה על יד חברות היי-טק מובילות. בכל מקרה אתם תזדקקו לעזרת חברת הובלות במרכז הארץ וכאן יגיע הקריטי שיקבע באיזה צורה תעבור ההובלה שלכם, אם זה היה מעבר חלק ומקצועי וללא כאבי ראש או שייזכר כאחד מהמעברים הפחות נחמדים בחייכם. לכן מומלץ לחשוב פעמיים לפני שבוחרים חברת הובלות לא ידוע שתעביר אותכם או חברה ותיקה, אמינה ומקצועית כמו ויקטור הובלות במרכז. כמובן שהגעתם לאתר שלנו כי רוב הסיכויים שאתם מחפשים שהמעבר דירה שלכם לרעננה היה מהשורה הראשונה בכל ההיבטים כמובן שנוכל לעזור לכם בכל מה שקשור לשלבי ההובלה ואפילו להציע לכם שירותי אריזה טרם המעבר אם אינכם מעוניינים לארוז את הדירה שלכם בכוחות עצמכם כדי שמה שנשאר לכם זה לעדכן את הכתובת החדשה שלכם.

אחד מהשרותים שאנחנו שמחים להעניק לתושבי רעננה והסביבה שממחפשים הובלה של וילה, דירה יותר גדולה מארבע חדרים או משרד הנו סוכן הובלות שיגיע להערכת גודל התכולה ויתן הצעת מחיר מדוייקת ביותר להובלה ללא כל התחייבות או תשלום מצדכם ובזמן שנוח לכם, רק בקשו מהנציג במשרד לקבוע מועד לפגישה.

איך נקבע מחיר הובלה

אובכן זאת לא שאלה שניתן לענות אליה בקלות, עם זאת ישנם מספר דברים שיכולים להשפיע ישירות על מחיר ההובלה ולא רק במרכז הארץ. ראשית כול כמו בכל הובלה אפילו אם זה הובלה קטנה, זה מעלית ומדרגות, אם למשל אתם גרים מעל קומה שלישית ומבקשים להעיר בתוך העיר רעננה הובלת מוצר חשמלי בודד כמו מקרר ואין בבניין מעלית ואתם גרים בקומה רביעית, מחיר ההובלה אוטומטי יעלה יותר וזאת עבור כול קומה נוספת כאשר מעלים במדרגות. המחיר בדרך כלל עבור קומה נוספת מתחיל מחמישים ש"ח, לפעמים יכול להיווצר מצב שיותר משתלם להזמין מנוף כי תקבלו את אותו מחיר או אפילו מופחת וכמובן תחסכו בזמן ובטח שתקטינו את הסיכוי לנזקים של המוצר החשמלי שלכם, או כל פריט אחר. האם אתם צריכים פירוק או הרכבה של החפצים שאתם עומדים להעביר, כגון מיטה, ארון, טלוויזיה, מטבח ועוד, כאן המצב טיפה שונה ותלויי גם בגודל ההובלה שלכם, אם למשל אתם עוברים עם כל המשפחה בין דירות של 5 חדרים ואין לכם מה לפרק חוץ מארון אחד לרוב תקבלו פירוק חינם, אבל אם אתם עוברים דירה בת חדר ויש לכם מיטה וארון לפרק ולהרכיב במקום החדש אז מחיר הפירוק וההרכבה יכול להיות כמעט מחצית ממחיר ההובלה.
הובלות ברעננה קיים גם גורם ההזמנה שזה בעצם התקופה שבא אתם עומדים לבצע את המעבר דירה שלכם, אם זה עונת החורף מצב שבו קיימים הרבה ימים גשומים ובעצם תקופה שבה אנשים פחות מעדיפים לעבור או להחליף דירות לעומת תקופת הקיץ שבא קיים מקסימום ביקוש למעברי דירה כמובן המחיר יעלה או ירד בטווח של כעשרים אחוז. תתפלאו אבל כמות קרטונים משפיע הרבה בפחות או במילים אחרות מהווה משקל מועט בקביעת מחיר ההובלה, אם אתם עוברים דירה וסיכמתם על שבעים קרטונים אבל יתברר שיצא לכם שמונים קרטונים אף אחד לא ידרוש ממכם כסף נוסף על אותם הקרטונים (כמובן אם אינם מעבירים קופסאות קרטון בלבד). מה ניתן להבין מהסקירה הקצרה כי אם יש לכם תווך זמנים לא נוקשה למעבר דירה במרכז אז עדיף לעבור בחורף, אם אתם רוצים לחסוך תבצעו את ההרכבה והפירוק בכוחות עצמכם (כמובן אם אתם פיזית יכולים) ולפעמים עדיף להזמין מנוף מאשר לשלם על הובלה רגלית של החפצים שלכם במדרגות.

עדיין לא החלטתם או שלא יודעים בדיוק, אל תפחדו תתקשרו ונציגנו ידריכו אותכם ללא כל התחייבות מצדכם, אז תתקשרו כבר עכשיו ותקבלו הצעת מחיר!

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com