הובלות ברחובות

חברת הובלות ברחובותחברת הובלות ויקטור מציע שירותי אריזה, הובלה, אחסנה ומעבר דירה לתושבי העיר רחובות והסביבה לכל עיר במרכז הארץ ומכל עיר במרכז במיומנות ומקצועיות כבר מעל עשור שנים בהצלחה מרובה, אז אם אתם מחפשים חברת הובלה עם שירות יוצא מן הכלל ומחירים שווים לכל כיס בעיר רחובות – חברתנו ויקטור הובלות עוסקת בכל סוגי ההובלה. אם החלטתם להפוך לתושבי המרכז ולעבור לגור בעיר ה-"מדע" רחובות אז אחרי השיקול הנכון נשאר להתארגן על התאריך שבו תהפכו להיות חלק בלתי נפרד מתושבי מרכז הארץ ולבחור חברת הובלה שתבצע את המעבר הזה בזריזות יעילות ובמחיר הוגן. כנראה שזאת הסיבה שבגללה הגעתם לחברת ויקטור הובלות.העיר רחובות מאופיינת לא רק בהיותה עיר המדע של "מכון וייצמן" או "פארק המדע" שבעיר אלה מציגה גם מספר לא קטן של אתרים כמו גן המגינים, היקב, בית זקס, בית הכנסת הגדול "אוהל שרה" ועוד. אחד היתרונות הבולטים של מעבר דירה ברחובות זה לא רק בגלל היותה עיר מתפתחת שגדלה בשלושים שנה אחרונות פי שתיים באוכלוסייה אלה גם היותה קרובה לצירי כבישים מרכזיים והעיקרי זה סביבה ירוקה, אוויר הנקי, תושבים חברותיים ומחירי דירות לא מוגזמים. אז אפילו אם אתם כבר תושבי רחובות ועוברים דירה בתוך העיר אנחנו מאחלים בהצלחה ומעבר קל – כי זה המוטו של חברת ויקטור הובלות!

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com

מעבר דירה מקצועי ברחובות

הובלות ברחובות במרכזאם אתם מחפשים מעבר דירה מקצועי במרכז, זול ונקי – עשיתם החלטה נכונה שאתם פונים אלינו. יתרונות של הזמנת הובלה בעיר רחובות עם חברת ויקטור הובלות:

  • אנשי מקצוע החזקים בתחום ההובלות – כי אנחנו כבר מעל 15 שנה התחום ההובלות
  • זמינות גבוה – צריכים לבצע מעבר מהיר, מהיום להיום או מהיום למחר כי ברשותנו מספר צוותים ומשאיות הובלה
  • מחירים הוגנים – אמנם אנחנו לא הכי זולים ובטח שלא יקרנים כדי לעבוד אם הציוד המקצועי של סבלים ולא אלתורים
  • אחריות מלאה על מטלטלין – כי אנחנו שומרים על הדברים היקרים ללבכם
  • ביטוח בהובלה – לא רק שהדברים והחפצים שלכם מועברים כאילו היו שלנו, אנחנו עושים פוליסת ביטוח בהעברה
  • פירוק והרכבת רהיטים – צריכים לפרק או להרכיב ארון ולא יודעים איך, אנחנו נדאג לנגר בצוות הסבלים שלנו
  • שירותי אריזה למעבר דירה – אין לכם כוח או זמן לארוז את תכולת הדירה שלכם בכוחות עצמכם, אנחנו נארוז במקומכם
  • ציוד וחומרים מקצועיים – אצלנו כל צוות מובילים מצויים בכלים מקצועיים וכל חומרי העטיפה ואריזה שלנו באיכות גבוה במיוחד
  • עבודה עם מנוף – צריכים מנוף לחסוך בעלויות ובזמן או שברשותכם פריטים שלא נכנסים במעלית, אנחנו נדאג לתאום מנוף וכל העבודה מולו
  • סוכן הובלות – הצעת מחיר מדוייקת בדיקת שטח וכל הלוגיסטיקה הנדרשת למעבר דירה חלק ונקי מתקלות

עוברים דירה במרכז הארץ ולא רק ברחובות

רחובות הובלות במרכזאחד הדברים לפני שאנחנו עוברים דירה אנחנו מעריכים בצורה גסה לרוב את תכולת הדירה שלנו עוברים חדר חדר ומסתכלים על הדברים העיקריים וסופרים בערך לכמה קופסאות קרטון נזדקק. אחרי שהערכנו אנחנו פותחים אינטרנט ומחפשים אחר חברות הובלה ואז מתחילים להתקשר ולברר הצעות מחיר להובלה שלנו. אם זאת לפני שאתם רצים להתקשר ישר לחברה הראשונה שצצה באינטרנט או שאיזה מוביל ששמעתם עליו מחבר של חבר, תעשו סדר, כי ככול שתתנו פירוט יותר טוב ואת כל שלבי המעבר בצורה כזאת לא רק שלא תקבלו מחיר כמה שיותר מדויק אלה גם תמנעו קפיצות במחיר ביום ההובלה ומצבים לא נעימים אם פתאום המקרר שלכם לא נכנס למעלית ואתם צריכים לפרק דלתות או במקרה הגרוע להזמין מנוף. לכן תיעזרו בטיפה של סבלנות, קחו דף ועט. תתחילו לעשות רשימה של כל חדר ועדיף להתחיל לרשום מהחדר הקטן ביותר בדירה, למשל חדר שירות. תדמיינו בעצמכם מה קורא ביום המעבר בזמן שאתם עוברים בין החדרים ומעריכים את כמות הקרטונים. אם אתם כבר נמצאים בחדר שירות ויש לכם סל כביסה מפלסטיק סביר להניח שתוכלו להכניס לתוכו את כל המגבות או פלסטיקים אחרים וכך לא רק לחסוך בקופסאות אלה גם למצוא בקלות אחרי שתעברו לדירה החדשה במרכז. עוברים לחדר שינה ורוצים לעבור לדירה עם הארון תיזכרו ותשימו לב, עם זה ארון שניתן לפירוק והרבה מחדש או שעדיף להשאירו ולקנות חדש, כי כאשר קניתם אותו המובילים הזמינו מנוף כדי להעלותו לדירתכם, או שהוא דרש הרכבה מיוחד לקיר למשל בגלל בליטת בטון בקיר והנגר נאלץ לחתוך אותו, איך הוא יראה בדירתכם החדשה איפה שאין את העמוד הבטון הזה, אז אולי באמת עדיף לוותר עליו. אותו הדבר במטבח, האם המקרר עבר במעלית או שדרש גם מנוף בגלל שלא נכנסת למעלית או לא עבר בגרם המדרגות. לפעמים עדיף "לחדש" את ההלבשה בביתכם או שפשוט להיפתר מדברים שאתם כבר מזמן לא משתמשים בהם וכנראה שלא תשתמשו בהם בעתיד. או קי, עשיתם רשימה של כל הדברים ואתם בדיוק יודעים שמכונת כביסה תיכנס בקלות למעלית, מה לגבי הדירה החדשה שאליה אתם עוברים ברחובת? אם אתם עוברים לבניין חדש עם מעלית נוסעים או לבניין שיש בו מעלית קטנה שאפילו אותה מכונת כביסה לא תיכנס לתוכו. האם יש מקום חנייה למשאית שהולכת להגיע אליכם ביום ההובלה או שצריך ללכת מאה מטר עד הדרגות, כל אלה דברים אתם צריכים לדעת מראש לפני שאתם מתחילים להתקשר לחברות הובלה ברחובות ובכלל ולקבל הצעות מחיר. אם כבר ספרתם ובדקתם קחו דף חדש ואחרי כל שיחה עם מוביל תרשמו עם מי דיברת איזה מספר טלפון ואיזה הצעת מחיר קיבלתם להובלה במרכז, אחרת אחרי מספר שיחות אתם כבר תהיו מבולבים ולא תצליחו לזכור עם מי ועל מה דיברתם. אומנם זה נשמע מסובך וארוך ואתם בטוחים בעצמכם שאחרי שיחה או שתיים זה נגמר אז צר לנו לאכזב אותכם אבל לא, כי לא אתם ולא אנחנו רובוטים ולכן כל מאוד לא רק שלא לזכור האם אמרתם הכול או לא וקשה במיוחד לדייק על כול הפרטים שמסביב ובמיוחד עם אתם מחפשים מחירים ממש זולים אז סביר להניח שגם תרצו מהמוביל לקבל מספר הצעות למשל כתלות בפירוקים והרכבות או שהבדלי המחיר היו כל כך גדולים בין חברת הובלות אחת לשנייה שלבטח תמשיכו להתקשר ולברר עוד עוד עד שלא היה "סלט בראש", לכן קחו עט ותרשמו – תאמינו זה שווה עוד חצי שעה.

כמובן ישנן עוד המון סיבות לעבוד איתנו דירה, משרד או בית שלא ציינו, אבל מספיק שתרימו טלפון לחברתנו וישר תבינו מהשיחה עם נציג שהשירות שלנו הוא השלב הראשון שלכם במעבר דירה קל ובידיים בטוחות!

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com