הובלות קטנות – למה צריך להזמין?

קטנות הובלות במרכזתתפלאו אבל להרבה אנשים וסביר להניח שגם לכם יצא להזמין הובלה קטנה, למרות שהובלה קטנה לא נחשבת רק הובלת מקרר בודד או מכונת כביסה היא גם יכולה להיות הובלת דירת חדר או הובלת דירת סטודנט. אז למה בעצם אתם צריכים להזמין הובלה קטנה כי לרוב לא תוכלו להעביר את המקרר שלכם במיוחד עם אין מעלית ואתם גרים בקומה שלוש, כמובן שלא תמיד זה כל כך גרוע אבל לפעמים עדיף להוציא כסף מהכיס כדי להבטיח את שלמות המוצר ובמיוחד לא לשבור את הגב שלכם. לכן סביר שכבר הזמנתם בעבר הובלה קטנה ואתם יודעים שלא כדי לגשת להזמנת הובלה קטנה בקלות ראש ואולי אפילו לשלם עוד קצת לחברה מקצועית ולא סתם זוג חברים שלקחו משאית והכריזו על עצמם כמובילים! אז אם אתם צריכים הובלה קטנה במרכז הארץ או אפילו להתייעץ חינם אתם מוזמנים להתקשר ל "ויקטור הובלות".

למה אנשים בעצם מזמינים הובלות קטנות?

אף אחד לא יקום בוקר אחד ויחליט לשלם למישהו אחר כסף סתם. אז מה בעצם גורם לאנשים להוציא כסף על הובלות קטנות, לתופעה הזאת יש מספר הסברים ודוגמאות:

לא לכל אחד יש רכב או אפשרות לבקש מחברים או קרובי משפחה עזרה. אבל אפילו אם אתם בעלי רכב ויכולים בכיף להוביל מנגל או שולחן מתקפל לפיקניק זה דבר אחד עם זאת לא תוכלו להוביל מקרר או פסנתר ברכב פרטי. כמובן שגם לא תחזיקו בבית משאית או ותעשו רישיונות במיוחד כדי שפעם בכמה שנים תוכלו לבצע הובלה לעצמכם. לכן תמיד יקרה מצב שבו היה עדיף לשלם למקצוענים שיבצעו את ההובלה הקטנה בשבילכם וכך תשמרו על גבכם וגם על הרכב שלכם.
מחסור בזמן, כי אתם לא מיומנים מספיק בסחיבת מכונת כביסה ולבטח תגררו אותה על הרצפה וכל המעבר שצריך לקרות בזמן קצר יאריך עד כדי יום.
קטנות הובלות מחירנהיגה במשאית בערים צפופות כמו תל אביב, פתח-תקווה, ראשון לציון ועוד, נדרשת מיומנות נהיגה וניסיון, לרוב אתם תרצו בהובלה קטנה מקצועית. כי גם רוב הסיכויים שאתם לא סבלים ובטח שלא עם ותק ולרוב לא תדעו איך להערים עם גבכם משאות כבדים מבלי לשבור את הגב או להתעורר למחרת הבוקר עם שרירים תפוסים. ישנם מקרים שבהם עדיין תצטרכו להזמין שירות מקצועי לביצוע הובלה במרכז הארץ אפילו אם היא קטנה.
פרט חשוב זה ביטוח, כל חברת הובלות רצינית תמיד תציע ביטוח לדברים שאותם מבקשים להוביל, כדי שאם חס וחלילה יקרה משהו במהלך ההובלה הקטנה הדברים היקרים לכם יהיו מבוטחים.
לכן אם לקחת בחשבון את כל הדברים והיתרונות בביצוע הובלה קטנה עם חברת הובלות במרכז מקצועית או בעצמכם ההחלטה הנה חד וחלק לטובת חברת הובלות מקצועית. הרי, כמוכם בעלי מקצוע אתם מומחים בעבודה שלכם וגם אנחנו מומחים במתן פתרונות הובלה ושינוע בצורה מקצועית בין אם זה הובלות משרדים במרכז או הובלה קטנה אפילו של מספר פריטים.

אפילו הובלת מכונת כביסה דורשת מקצועיות

סיבה נוספת להזמנת הובלה קטנה נוצרת לפעמים גם בגלל הצורך של חסכון בזמן ובכסף, לדוגמה אם אתם רכשתם מוצר חשמלי חדש כמו מכונת כביסה, תתחדשו, אבל מה אם מכונת כביסה הישנה שלכם עדיין עובדת ואתם מעדיפים לתרום אותה או לתת לחברים שאין להם מכונת כביסה. אכן ישנם הרבה מצבים כאלה או אחרים אבל בכל מצב אתם בטח שלא תעמיסו את המכונה על הרכב הפרטי שלכם ובטח שלא תסחבו אותה ברחוב לכן רוב הסיכויים שתזמינו הובלה קטנה וכך תחסכו הן בזמן והן בבריאות וכמובן שתעשו מעשה טוב. כאן נכנסת לתמונה חברת הובלות, עם זאת שימו לב שכל חברת הובלות שונה אמנם הרבה חברות הובלה יציעו לכם מחירי שפל עד כדי הובלה חינם אבל תמיד שימו לב שזה צריך להדליק מנורה אדומה.

קטנות הובלות בזול כי אפילו אם במקרה תרמתם את מכונת הכביסה הישנה שלכם זה לא אומר שהיא צריכה להגיע שבורה ובטח שלא "להתקלקל בטעות" בזמן ההובלה. אז תרמתם ושילמתם על הובלה או שלמי שתרמתם שילם על ההובלה, זה לא אומר שמי שיקבל את המתנה הזאת לא יתחרט כי בחרתם חברת הובלת לא אמינה, אם אינכם רוצים להתאכזב ולא לאכזב שימו את ההובלה הקטנה שלכם בידיים הבטוחות והמקצועיות שלנו.

צרו קשר עם "ויקטור הובלות" לביצוע הובלה קטנה עם זאת ברמה מקצועית!

טלפון:
פקס: 077-5264039
דוא"ל: viktorhovalot@gmail.com

הובלה קטנה עם פירוק והרכבה

כנראה שיצא לכם לפחות פעם אחת להזמין הובלה קטנה ולרוב זה היה משהו שלא רק לא נכנס לתוך האוטו שלכם אלה גם דבר כבד ומגושם כמו מכונת כביסה או מדיח כלים שסביר שגם לא הייתם מצליחים להעלות אותו על גבכם שלא נדבר על הסחיבה במיוחד עם זה במדרגות. אבל לרוב הובלה של ארון בגדים בטח תצליחו כי במחשבה ראשונה כל מה שנדרש זה לפרק אותו להעמיס על הגג של האוטו את הקרשים ולהרכיב מחדש. הכול נראה טוב ויפה רק שכנראה שכחתם מספר פרטים ובעיות שעלולות לצוץ בדרך (אפילו אם ברשותכם גגון לרכב). פרט ראשון ועקרוני והוא הסבירות שאתם נגרים היא מאוד נמוכה, לפרק זה יחסית החלק הקל אבל מה עם להרכיב הכול בחזרה ולא לגלות פתאום שנשארו ברגים מיותרים?! פרט שני והלא פחות חשוב הוא הסיכון שבנסיעה עם ארון בגדים מפורק על הגג של הרכב שלכם, לא חיזקתם נכון ופלטת קרש יכולה לעוף במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב לפגוע ברכב של נוסעים אחרים והגרוע ביותר באנשים – אל תיקחו סיכון מיותר! פרט שלישי זה ההרכבה והפירוק, אל תשכחו שלהוציאה מגירות מהארון או לפרק מדפים זה החלק הקל, אבל מה עם גב הארון שלרוב מורכב ממסמרים ומלוח דיקט שיכול להישבר בקלות בזמן הפירוק ולרוב לא היה כמו חדש לאחר שתרכיבו. אז אם באמת החלטתם לחסוך ולהוביל ארון שדורש פירוק והרכבה בכוחות עצמכם, תעצרו ותחשבו מה כבר עדיף פשוט לקנות חדש או לקחת טלפון ולברר מחברת הובלות מקצועית כמה זה יעלה, כי לפעמים עדיף לתת למקצוענים לעשות את העבודה במקומכם.